Kartaltepe Mah. İncirli Cad. No:48 Bakırköy / İstanbul
|Randevu Al: 0212 963 22 69
  ideal kilo hesaplama aracı

  İdeal Kilo Hesaplama

  Cinsiyetiniz: Erkek Kadın
  Boyunuz (cm):
    
  Sonuç:?

  İdeal Kilo Nasıl Hesaplanır?

  Kadın ve erkekler için farklı formüllerle hesaplanan ideal kilo, mevcut kilonun kişi için yeterli olup olmadığını gösterir. İdeal kilo formülü: Kadınlarda ideal kilo: 45.5 + 2.3 X (İnç cinsinden boy – 60) Erkeklerde ideal kilo: 50 + 2.3 X (İnç cinsinden boy – 60) İdeal kiloya sahip olmayanlar, vakit kaybetmeden diyetisyen danışmanlığından yararlanarak sağlıklı şekilde kilo vermelidir. Aksi taktirde kilo alımı devam eder ve bir süre sonra ciddi rahatsızlıklarla karşılaşılabilir.

  ideal kilo hesaplama

  İdeal Kilo Hesaplama – Diyet Uzmanı Sağlıklı Zayıflama Danışmanlık

  İdeal kilo, kişinin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için boy ile orantılı olan kilo değeridir. İdeal kilosuna sahip olmayan kişiler, sağlıksız beslenme alışkanlıkları olan, spor yapmayan ya da metabolik rahatsızlıkları nedeniyle kilo alan kişiler olabilir. İdeal kilonun hesaplanması ve kişiye özel diyet listelerinin oluşturulması sağlıklı bir yaşam için gereklidir.

  Aşağıdaki ideal kilo hesaplama aracı ile sağlıklı bir kiloya sahip olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. İdeal kilonuzun üzerinde ya da altında iseniz diyetisyenlerimizle iletişime geçiniz.

  Size özel yöntemler, hızlı ve etkili diyetler, uzman danışmanlık ve mutlu bir hayat…

  Randevu ve Teşhis

  Danışanlarımızla ilk randevu, kişiye özel beslenme danışmanlığı hakkında bilgilendirme ve vücut analiziyle beslenme probleminin teşhisi.

  Kontrol ve Sonuç Koruma

  Her hasta için özel olarak haftalık ve aylık kontrollerin yapılması, sonuçların değerlendirilmesi ve motivasyon sağlama, elde edilen sonucu koruma.