Kartaltepe Mah. İncirli Cad. No:48 Bakırköy / İstanbul
|Randevu Al: 0212 963 22 69
özlem sevindik kimdir

Diyetisyen Özlem Sevindik

Beslenme Uzmanınız ve Kilo Verme Danışmanınız

Gelin, sağlıklı bir yaşamın kapılarını birlikte aralayalım. Size özel beslenme programları ile vücudunuzun ihtiyacı olan mutluluğu yakalayalım.

Kısaca Özlem Sevindik

1986 Ünye doğumluyum. 2009 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. 2009-2011 yılları arasında Bahçelievler JFK Hastanesi’nde çalıştım. 2011-2013 yıllarında Bahçeşehir Özel Naturaslim Polikliniği’nde görev aldım. 2013-2015 yıllarında Özel Ataköy Hastanesi’nde çalıştım. 2015 yılından bu yana kendi kliniğimde danışanlarımı ve misafirlerimi ağırlamaktayım. Yeni bir başlangıç yapmak, kişiye özel beslenme planı oluşturmak ve sağlıklı bir yaşama adım atmak isterseniz yol arkadaşınız olmaya hazırım.

Uzmanlık Alanlarım

Uzmanlık alanlarımın başlıcaları; Sağlıklı Kilo Verme ,Kilo Alma, Gebelik ve Emzirme Döneminde Kilo Yönetimi ve Beslenme, Ergenlik Döneminde Kilo Yönetimi,Bariatrik Cerrahi Sonrası Beslenme Tedavisi, Diabet Hastalığında Beslenme Tedavisi, PKO Hastalığında Kilo Yönetimi’dir. Hastalarımın beden ve ruh sağlıklarını hedef alarak etik koşullarda, beslenme programlarını düzenlemek, kalıcı olacak bir sistem sunarak hayatları boyunca “Diyetisyen Özlem Sevindik” olarak akıllarında ve kalplerinde yer almak misyonumdur.

Değişiklik Yapmaya Var Mısın?

“Hayatın şans eseri değil, yaptığın değişiklikler sayesinde düzelir!” Jim Rohn.

Karar Ver, Uygula!

10
Uzmanlık Alanı
1500
Danışan
15000
Verilen Kilo
1500
Sağlıklı Hayat

İnstagram'dan Takip Et

Sertifikalar

diyetisyen hizmetleri

Mutlu, Sağlıklı, Genç ve Güzel!

Sağlıklı Yaşam Kitabı Çok yakında, tüm kitapçılarda! Sağlıklı beslenmeye bugün başlayın, aynadaki farkı hemen görün!

Randevu Alın

Gelin, sağlıklı bir yaşamın kapılarını birlikte aralayalım. Size özel beslenme programları ile vücudunuzun ihtiyacı olan mutluluğu yakalayalım.

beslenme uzmanı özlem sevindik