Kartaltepe Mah. İncirli Cad. No:48 Bakırköy / İstanbul
|Randevu Al: 0212 963 22 69
  bel oranı hesaplama

  Bel Kalça Oranı Hesaplama

  Bel Çevresi (cm):
  Kalça Çevresi (cm):
    
  Sonuç:?

  Bel – kalça oranı vücuttaki yağ oranının yanında vücudun belirli bölümlerinin ideal ölçülerde olup olmadığını hesaplamak için kullanılan yöntemdir. Kişinin sahip olduğu bel ve kalça oranının kilosuna ve boyuna uyup uymadığının tespit edilmesini sağlamaktadır.

  bel ve kalça oranı hesaplama

  Bel Kalça Oranı Hesaplama – Diyet Uzmanı Sağlıklı Zayıflama Danışmanlığı

  Sağlıksız vücut yapılarının önüne geçmek, hangi diyet listelerinin uygulanacağını belirlemek için yapılmaktadır. Aşağıdaki bel – kalça oranı hesaplama aracı ile sağlıklı vücut ölçülerine sahip olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Erkeklerde 1.0, kadınlarda 0.8’in üzerindeki sonuçlar için diyetisyenlerimize başvurunuz. Vücuttaki yağın nerede biriktiğini bilmek kişinin kilo verme çalışmalarına nereden başlayacağını öğrenmesi için gereklidir.

  Karın çevresindeki yağ birikimi diğer bölgelere oranla daha fazla ise sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Aynı zamanda orantısız görüntü yaratan her bölge için yağ oranı ölçümlerinin yapılması gerekir.

  Size özel yöntemler, hızlı ve etkili diyetler, uzman danışmanlık ve mutlu bir hayat…

  Randevu ve Teşhis

  Danışanlarımızla ilk randevu, kişiye özel beslenme danışmanlığı hakkında bilgilendirme ve vücut analiziyle beslenme probleminin teşhisi.

  Kontrol ve Sonuç Koruma

  Her hasta için özel olarak haftalık ve aylık kontrollerin yapılması, sonuçların değerlendirilmesi ve motivasyon sağlama, elde edilen sonucu koruma.